Dobór kolorów RAL

Dobór kolorów RAL
Kompleksowym rozwiązaniem w obszarze mieszania lakierów są stworzone przez Multichem systemy kolorów a także systemy doboru kolorów, które zapewniają ekspresowe i bezproblemowe dopasowanie barwy. Zarówno w przypadku metodzie opartej na rozpuszczalnikach podobnie jak wodorozcieńczalnej, w skład systemu wchodzą: seria kolorantów, aplikacja recepturowa, urządzenie do pomiaru masy, jak również szablon barw.

Przy ich użyciu mieszanie lakierów pozwala na ekspresowe i proste precyzyjne odzwierciedlenie wymaganej barwy. Integralny fragment jakiegokolwiek z systemów doboru koloru PROFIX pełni program recepturowy MIXING COLOURS. Wybór koloru rozpoczynamy od znalezienia w wymaganego numeru koloru, jest to paleta kolorów RAL. W chwilę po wpisaniu kodu w wyszukiwarkę programu, odnajdujemy formułę na interesujący nas odcień, według którego dokonamy mieszanie lakierów. Prostota naszych systemów doboru koloru sprawia że wszelka mieszalnia lakierów samochodowych potrafi użytkować je z powodzeniem.

Lakier samochodowy

Potrzeby klientów wymagają od producentów lakierów artykułów o wszechstronnym zbiorze ról, dokładnych barw, urozmaiconych stopni połysku, a także błyskawicznych czasów zaopatrzenia. Lakiery przemysłowe Multichem umożliwiają wzorowy kompleks powłok dla każdej powierzchni, i wszelkiego podłoża zapewniający ekstremalną odporność, zabezpieczenie antykorozyjne i wartości estetyczne. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u wytwórców maszyn dla budownictwa, pojazdów użytkowych, wyposażenia produkcyjnego, producentów urządzeń rolniczych, maszyn włókienniczych, dźwigów, kompresorów. Kolor RAL 7035 jest jednym z najpopularniejszych lakierów.

Materiały lakiernicze

Produkowane poprzez Multichem materiały lakiernicze powstają na najnowszej generacji liniach produkcyjnych i są tworzone z najwyższej klasy materiałów, z myślą o odbiorcach kładących dużą wagę na gatunek, niezmienność,łatwość zastosowania oraz obróbki. zbiór, naszych powłok a także baz daje lakiery zarówno, jednocześnie ochronne oraz dekoracyjne. Zapewniane przez nas materiały do lakiernictwa istnieją w obszernym wachlarzu i umożliwiają kompleksowe recepty dla szeroko zdefiniowanego przemysłu, w tym w szczególności samochodowego. Zakładanym przez nas zamiarem jest uważne analiza potrzeb rynku i jego rozwój, umożliwiając użytkownikom z całego świata wybór coraz szerszej gamy artykułów. Wśród produkowanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znajdują się między innymi: lakier samochodowy, podkłady, utwardzacze, zmywacze do silikonu, żywice, dodatki kolorystyczne.